SPEAKING TO THE DEAF ''This Equipment Must be Hearted'' (27.01.2013)


SG Records - 2012 - Italy

Speaking To The Deaf 2008 yılında kurulmuş bir İtalyan grup. İlk albümünü 2012 yılında SG Records etiketi ile piyasaya sürdüler. Okuduğuma göre ülke ve dünya çağında bir çok TV röportajı vermişler. Albümün kapağına ilk bakışta gothic metal grubu gibi duruyor. Tabii ki değil.

Grup melodic death metal/metalcore icra ediyor. Besteler sıradan, beni benden almadı ama tabi dinlenebilir. Tarzın dinleyicileri belki sevebilir. İsveç death metali etkisi bolca seziliyor, ayrıca clean vokal kullanmışlar ama ben brutal vokalini daha çok sevdim.

Sonuç olarak, açıkça söyleyebilirim ki müziklerinde metalcore'dan ziyade death metal daha baskın. Bence bir sonraki albümün besteleri üzerinde biraz daha çalışıp geliştirebilirler. Metalcore dinleyicisi bir kulak verebilir.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 568 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions