SPEAKING TO THE DEAF ''This Equipment Must be Hearted'' (27.01.2013)


SG Records - 2012 - Italy

Speaking To The Deaf 2008 yılında kurulmuş bir İtalyan grup. İlk albümünü 2012 yılında SG Records etiketi ile piyasaya sürdüler. Okuduğuma göre ülke ve dünya çağında bir çok TV röportajı vermişler. Albümün kapağına ilk bakışta gothic metal grubu gibi duruyor. Tabii ki değil.

Grup melodic death metal/metalcore icra ediyor. Besteler sıradan, beni benden almadı ama tabi dinlenebilir. Tarzın dinleyicileri belki sevebilir. İsveç death metali etkisi bolca seziliyor, ayrıca clean vokal kullanmışlar ama ben brutal vokalini daha çok sevdim.

Sonuç olarak, açıkça söyleyebilirim ki müziklerinde metalcore'dan ziyade death metal daha baskın. Bence bir sonraki albümün besteleri üzerinde biraz daha çalışıp geliştirebilirler. Metalcore dinleyicisi bir kulak verebilir.

6/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 527 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions