COSMIC DESPAIR ''Celebration of the Wake'' (11.02.2013)


Marche Funebre Productions - 2012 - Uluslararası

Şehirde karanlık ve bulutlu bir gün... Promo paketlerim arasından bu gün dinlenecek şeyler ararken denk geldim bu albüme. Evet bu gün Cosmic Despair dinlemek için ideal sanırım. Polonya ve Norveç işbirliği olan grup, daha önce bir split yayınlamış, bu ise grubun ilk tam süreli albümü.

Bu tarz gruplardan daha uzun şarkılar duymaya alışığım. Şarkıların süreleri 2-8 dakika arasında değişiyor. Cosmic Despair funeral doom metal icra ediyor, düşük tempolu, ağır şarkılar, hırıltılı brutal vokaller ve cenaze atmosferli klavyeler var. Bu tarz gruplarda ana problem klavyeler oluyor fakat bu albümdekileri sevdim, oldukça uyumlu. Özellikle iç parçalayan gitar sololarını çok sevdim. Başarılı!

Karanlık kış günleri için mükemmel bir albüm. Kasvetli, üzgün ve karanlık. Bu grubu ve albümü funeral doom metal dinleyicisine tavsiye edebilirim.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 534 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions