GORMENGHAST ''Resist or Serve'' (11.02.2013)


Stygian Crypt Productions - 2012 - Rusya

Gormenghast 2008 yılında kurulmuş fakat daha önce ismini duymadım. Rus grubun ilk albümü 2012 yılında Stygian Crypt Productions etiketi ile piyasaya çıktı.

Grup old-school death metal etkisi altında brutal death metal icra ediyor. Taklit bir grup değil, kesinlikle orijinal ve eşsiz. Tarzına örnek vermek gerekirse Nile gibi diyebilirim. Son zamanlarda sıkça dile getiriyorum, Rus death metal gruplarını çok başarılı buluyorum. Albüm 13 parçadan oluşuyor, bunlardan bazılarını şarkıları birbirine bağlayan kısa atmosferik bölümler diye adlandırabilirim, hoş olmuş.

Yoğun blast-beat'ler, melodik ve teknik riffler, derin homurtulu brutal vokaller kullanılmış. Her şey yerli yerinde. Oldukça başarılı bir yapım, death metal dinleyicisi bir göz atsın.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 505 oy)


 
ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions