GORMENGHAST ''Resist or Serve'' (11.02.2013)


Stygian Crypt Productions - 2012 - Rusya

Gormenghast 2008 yılında kurulmuş fakat daha önce ismini duymadım. Rus grubun ilk albümü 2012 yılında Stygian Crypt Productions etiketi ile piyasaya çıktı.

Grup old-school death metal etkisi altında brutal death metal icra ediyor. Taklit bir grup değil, kesinlikle orijinal ve eşsiz. Tarzına örnek vermek gerekirse Nile gibi diyebilirim. Son zamanlarda sıkça dile getiriyorum, Rus death metal gruplarını çok başarılı buluyorum. Albüm 13 parçadan oluşuyor, bunlardan bazılarını şarkıları birbirine bağlayan kısa atmosferik bölümler diye adlandırabilirim, hoş olmuş.

Yoğun blast-beat'ler, melodik ve teknik riffler, derin homurtulu brutal vokaller kullanılmış. Her şey yerli yerinde. Oldukça başarılı bir yapım, death metal dinleyicisi bir göz atsın.

8/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 527 oy)


 
ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions