SHAMBLESS ''Menra Eneidalen'' (12.02.2013)


Stygian Crypt Productions - 2011 - Bulgaristan

Harika, Bulgaristan'dan birşeyler dinlemeyeli çok oldu, özellikle Shambless gibi... Grup 1997 yılında kurulmuş ve bu onların üçüncü albümü. 2011 yılında Discord Records etiketi ile, 2012'de ise Stygian Crypt Productions etiketi ile piyasaya çıkmış.

Shambless'ın tarzı enteresan, genellikle folk ezgiler var, ayrıca ambient ve bazen black metal etkileri bulmak mümkün, sonuç olarak karışık bir tarz. Balkanlardan bu tarz sound'lar duymaya alışığım aslında, bence eşsiz. Albümdeki tek sıkıntılı kısım davul programlaması, bazen çok mekanik geliyor kulağa. Koro vokaller bestelerle ve enstruman tonlarıyla çok uyumlu olmuş.

Sonuç olarak folk metal severler için değişik bir yapım. Shambless'a bir kulak verin.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 510 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions