SHAMBLESS ''Menra Eneidalen'' (12.02.2013)


Stygian Crypt Productions - 2011 - Bulgaristan

Harika, Bulgaristan'dan birşeyler dinlemeyeli çok oldu, özellikle Shambless gibi... Grup 1997 yılında kurulmuş ve bu onların üçüncü albümü. 2011 yılında Discord Records etiketi ile, 2012'de ise Stygian Crypt Productions etiketi ile piyasaya çıkmış.

Shambless'ın tarzı enteresan, genellikle folk ezgiler var, ayrıca ambient ve bazen black metal etkileri bulmak mümkün, sonuç olarak karışık bir tarz. Balkanlardan bu tarz sound'lar duymaya alışığım aslında, bence eşsiz. Albümdeki tek sıkıntılı kısım davul programlaması, bazen çok mekanik geliyor kulağa. Koro vokaller bestelerle ve enstruman tonlarıyla çok uyumlu olmuş.

Sonuç olarak folk metal severler için değişik bir yapım. Shambless'a bir kulak verin.

8.5/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 540 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions