SILENT KINGDOM ''Path to Oblivion'' (02.03.2013)


Zero Budget Productions/Raptures Asylum Productions - 2011 - Bosna Hersek

Doğu Avrupalı gruplara her zaman ilgi duymuşumdur. Silent Kingdom 1999 yılında kurulmuş Bosna Hersekli bir grup, iki demo, bir ep ve toplam dört tam süreli albüm çıkarmışlar.

Müziklerini melodik death metal olarak tanımlamışlar, evet melodik ama sıradan değil. Bence müzikleri için progressive dokunuşlarla extreme metal diyebilirim. Özellikle solo gitarları çok sevdim.

Doğu Avrupa'dan duyduğum en kaliteli ürünlerden biri, ayrıca Bosna Hersek'ten gruplar duymaya pek alışık değilim.

Bu albümü extreme metal ve melodik death metal dinleyenlere önerebilirim, bir kulak verin.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 533 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions