ЛЮДИ ОСЕНИ ''Восстание'' (18.03.2013)


Stygian Crypt Productions - 2012 - Rusya

Promo kuyruğumda soğuk havalarda dinlenecek bir şeyler ararken bu albüme denk geldim. Grup hakkında çok fazla bilgi edinemedim, bildiğim kadarı ile bu grubun ilk albümü, daha önce ise bir demo çıkarmışlar. Sonuç olarak ilgilendiğimiz kısmı müzik.

Grup Gothic/Doom Metal icra ediyor. Albüm sakin başlayıp yavaşça devam ediyor. Şarkılar değişken, yaylı çalgılarla desteklenmiş akustik gitarlı kısımlar var. Brutal ve konuşma şeklinde vokaller var, klasik gothic izlenimleri. Albüm ismini -Восстание- çevirdiğimde "isyan" çıktı karşılığı, isyanları neye bilmiyorum ama oldukça sakin bir albüm.

Albümü saat 2 civarı dinliyorum, miskin gecelerde dinlemek için oldukça iyi bir seçim. Doom metal dinleyicine önerebileceğim bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 610 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions