ЛЮДИ ОСЕНИ ''Восстание'' (18.03.2013)


Stygian Crypt Productions - 2012 - Rusya

Promo kuyruğumda soğuk havalarda dinlenecek bir şeyler ararken bu albüme denk geldim. Grup hakkında çok fazla bilgi edinemedim, bildiğim kadarı ile bu grubun ilk albümü, daha önce ise bir demo çıkarmışlar. Sonuç olarak ilgilendiğimiz kısmı müzik.

Grup Gothic/Doom Metal icra ediyor. Albüm sakin başlayıp yavaşça devam ediyor. Şarkılar değişken, yaylı çalgılarla desteklenmiş akustik gitarlı kısımlar var. Brutal ve konuşma şeklinde vokaller var, klasik gothic izlenimleri. Albüm ismini -Восстание- çevirdiğimde "isyan" çıktı karşılığı, isyanları neye bilmiyorum ama oldukça sakin bir albüm.

Albümü saat 2 civarı dinliyorum, miskin gecelerde dinlemek için oldukça iyi bir seçim. Doom metal dinleyicine önerebileceğim bir albüm.

9/10

Yazar: Goremented
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 625 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions