HOMICIDE HAGRIDDEN ''US'' (18.03.2013)


Buil2Kill Records - 2012 - İtalya

İtalyalı H.H'nin 1994 yılında kurulduğuna inanamadım. Çünkü yaklaşık 20 senede sadece 2 albüm çıkarabilmişler.Bunu kendileriyle yapacağımız röportajda soracağıma emin olabilirsiniz. "US" grubun 2. tam süreli albümü, bu albümden önce "Dead Black Sun " isimli bir albümleri daha bulunuyor. Grubun geçmişine bakarsak 2-3 senede bir demo kaydetmişler, kuruluşlarından da 10 yıl sonra Dead Black Sun isimli albümlerini dinleyicilerine sunmuşlar. Grup Melodic etkileşimi bol olan bir dönemlerin Slayer'ını andırdı bana, South of Heaven ,Seasons of Abyss albümü civarları denilebilir. Fakat gel gelelim grubun groove ve modern kısımlarıda albümün ilerleyen kısımlarında kulağa çarpıyor.

Grubun vokali Massimo'nun vokal tarzı Tom Araya'ya benziyor. Gerçekten soundları main-stream thrash metal denebilir ama bu kötü bir yer çekilmemeli.Gayet derli toplu bir albüm ama kayıt kalitesinin standart thrash metal gruplarının altında kaldığını söylemeden geçemeyeceğim.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 571 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions