HOMICIDE HAGRIDDEN ''US'' (18.03.2013)


Buil2Kill Records - 2012 - İtalya

İtalyalı H.H'nin 1994 yılında kurulduğuna inanamadım. Çünkü yaklaşık 20 senede sadece 2 albüm çıkarabilmişler.Bunu kendileriyle yapacağımız röportajda soracağıma emin olabilirsiniz. "US" grubun 2. tam süreli albümü, bu albümden önce "Dead Black Sun " isimli bir albümleri daha bulunuyor. Grubun geçmişine bakarsak 2-3 senede bir demo kaydetmişler, kuruluşlarından da 10 yıl sonra Dead Black Sun isimli albümlerini dinleyicilerine sunmuşlar. Grup Melodic etkileşimi bol olan bir dönemlerin Slayer'ını andırdı bana, South of Heaven ,Seasons of Abyss albümü civarları denilebilir. Fakat gel gelelim grubun groove ve modern kısımlarıda albümün ilerleyen kısımlarında kulağa çarpıyor.

Grubun vokali Massimo'nun vokal tarzı Tom Araya'ya benziyor. Gerçekten soundları main-stream thrash metal denebilir ama bu kötü bir yer çekilmemeli.Gayet derli toplu bir albüm ama kayıt kalitesinin standart thrash metal gruplarının altında kaldığını söylemeden geçemeyeceğim.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 601 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions