FINNTROLL ''Blodsvept'' (09.04.2013)


Century Media Records - 2013 - Finlandiya

Finlandiyalı Folk Metal üstatları yeni albümleriyle karşımızdalar, kendilerini ilk Midnattes Widunder ve Jaktens Tid albümleriyle tanımıştım ve o zaman müzikal olarak melodic black metal, viking black metal (tarzın genel tanımı) yapıyor denebilirdi, daha sonra trollish hummpa metal şeklini iyice aldılar ve daha özgün bir sounda sahip oldular. Ben Blodsvept albümünde grubun ilk zamanlarından esintiler sezdiğimi dillendirmeliyim.

Fakat yine kendine öz enstrümanlar albümde yer almış. İşin ilginci albümün plak versiyonunda PetshopBoys ve Oingo Boingo coverlarının bulunması... (Nifelvind albümlerinin özel basım plaklarında da yer alıyor fakat Blodsvept albümünün 200 adet sınırlı basılan versiyonunda bu coverlar yer alıyor )

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 536 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions