HYPOCRISY ''End of Disclosure'' (13.04.2013)


Nuclear Blast Records - 2013 - İsveç

Yaklaşık 4 sene sonra Hypocrisy çıkarmış olduğu bu albümle 2013’e damgasını vurdu diyebiliriz. Albümün açılış parçası KÜLT olma niteliğinde; özellikle Death ve Melodic Death Metal özetini iyi başarmışlar diyebilirim.

Genel olarak müzikte ciddi bir güç ve tehdit görüyorum. Parçalar ardışık şekilde sıralanırken, Death metalin kaçınılmaz şiddet ve düşmanlık hissi bu albümde mevcut. Horgh'un ritimleri bir an olsun sizi yavaşlatmıyor. Lirik temaları yeni dünya düzeni ve ufolar üzerine. Peter'in vahşi vokallerini de unutmamak gerekli. Albüm kesinlikle tavsiye niteliğinde!

*Orijinal cd'de Living Dead parçası bonustur.

9/10


Yazar: O.Bektaş
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 594 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions