HYPOCRISY ''End of Disclosure'' (13.04.2013)


Nuclear Blast Records - 2013 - İsveç

Yaklaşık 4 sene sonra Hypocrisy çıkarmış olduğu bu albümle 2013’e damgasını vurdu diyebiliriz. Albümün açılış parçası KÜLT olma niteliğinde; özellikle Death ve Melodic Death Metal özetini iyi başarmışlar diyebilirim.

Genel olarak müzikte ciddi bir güç ve tehdit görüyorum. Parçalar ardışık şekilde sıralanırken, Death metalin kaçınılmaz şiddet ve düşmanlık hissi bu albümde mevcut. Horgh'un ritimleri bir an olsun sizi yavaşlatmıyor. Lirik temaları yeni dünya düzeni ve ufolar üzerine. Peter'in vahşi vokallerini de unutmamak gerekli. Albüm kesinlikle tavsiye niteliğinde!

*Orijinal cd'de Living Dead parçası bonustur.

9/10


Yazar: O.Bektaş
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 554 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions