PATRONYMICON ''All Daggers Towards The Sky'' (24.06.2013)


Carnal Records - 2013 - İsveç

İsveçli Black METAL grubu Patronymicon'un 2. albümü olan "All Daggers Towards the Sky" underground black metal camiasının önemli firmalarından biri olan Carnal Records etiketiyle piyasa sürüldü.

Grubun ilk albümünü ve çeşitli konser kayıtlarını dinledikten sonra bu albümlerini yaklaşık 5 kere dinledim. İki albüm arasında biraz daha farklılıklar gözükmekte; ilk albüm olan " Prime Omega"' da çok daha fazla çiğ bir sound hakim ve daha çok orta dönem Darkthrone ile hızlı İsveç black metal 'inin bir kombinasyonu hakim iken, yeni albümleri olan All Dagers 'ta ise; Klasik İsveç Black Metal'ine daha yatkın bir sound ile müzik severlerin karşılarına çıkmışlar.

Grubun bestelerinde Watain,Disssection, Ondskapt, Dark Funeral, Lord Belial gibi İsveç BM'sinin öne çıkmış isimlerinin yanı sıra Enthroned etkileşimleri de benim kişisel kanaatimce yer almaktadır. Grubun geleceği parlak, konser veren bir grup olduğu için önümüzdeki zamanlarda daha sık ismine rastlayabileceğimizi düşünüyorum.

8/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 482 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions