HATE MEDITATION ''Scars'' (11.07.2013)


Indie Recordings - 2013 - A.B.D.

Amerikalı Hate Meditation(Krieg ve Nachtmystium elemanları bulunuyor) ilk albümleri "Scars" ile underground black metal piyasasına adım attılar. Grup black metal çalıyor. Çiğ alt yapısı ve klavye partisyonları ve yaratılan atmosferik hava bana Xasthur, Akitsa, Krieg, Judas Iscariot gibi o bölgenin gruplarını anımsattı.

Vokaller efektli ve derinden,kayıt oldukça kirli,davul tonlamaları ile birlikte gitarlara çok yoğun efekt verilmiş. Bu sayede atmosferi, kasveti yaratabiliyor fakat daha kuvvetli ve yoğun bir vokal beklerdim.

Güzel ve yerinde bir çalışma olmuş,black metal 'in karanlığını ve derinliğini hissedebiliyorsunuz.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 574 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions