HATE MEDITATION ''Scars'' (11.07.2013)


Indie Recordings - 2013 - A.B.D.

Amerikalı Hate Meditation(Krieg ve Nachtmystium elemanları bulunuyor) ilk albümleri "Scars" ile underground black metal piyasasına adım attılar. Grup black metal çalıyor. Çiğ alt yapısı ve klavye partisyonları ve yaratılan atmosferik hava bana Xasthur, Akitsa, Krieg, Judas Iscariot gibi o bölgenin gruplarını anımsattı.

Vokaller efektli ve derinden,kayıt oldukça kirli,davul tonlamaları ile birlikte gitarlara çok yoğun efekt verilmiş. Bu sayede atmosferi, kasveti yaratabiliyor fakat daha kuvvetli ve yoğun bir vokal beklerdim.

Güzel ve yerinde bir çalışma olmuş,black metal 'in karanlığını ve derinliğini hissedebiliyorsunuz.

7/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 557 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions