MORMÂNT DE SNAGOV ''Derisive Philosophy'' (31.07.2013)


Pest Productions - 2013 - Finlandiya

Aslında bu cd'yi şans eseri edindim,bir takas paketinin içerisinde bana gönderilmişti. İlk önce böyle logosuz bir kapak görünce ambienttir ya da depresif black metal'dir şeklinde garip bir ön yargı ile cd yi cd çalarıma taktım fakat taş gibi extreme metal albümü ile karşılaşınca kendimden utandım.

Grup black metal yapısı altında extreme metalin karanlık tarafında yer alıyor, tarz zaman zaman post-black metal, zaman zaman black/death ve zaman zaman da melodic black metal'e kayıyor. Sound oldukça temiz ve başarılı. 7 parçadan oluşan "Derisive Philosophy" grubun ikinci albümü olarak piyasadaki yerini alıyor.

Melodic tabanlı fakat yer yer brutal vokal bölümleri ve gitar partisyonları ile death metal'e de selam çakan,kaliteli bir extreme metal albümü "Derisive Philosophy". Deneyin pişman olmayacaksınız .

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 523 oy)


 
THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions