MORMÂNT DE SNAGOV ''Derisive Philosophy'' (31.07.2013)


Pest Productions - 2013 - Finlandiya

Aslında bu cd'yi şans eseri edindim,bir takas paketinin içerisinde bana gönderilmişti. İlk önce böyle logosuz bir kapak görünce ambienttir ya da depresif black metal'dir şeklinde garip bir ön yargı ile cd yi cd çalarıma taktım fakat taş gibi extreme metal albümü ile karşılaşınca kendimden utandım.

Grup black metal yapısı altında extreme metalin karanlık tarafında yer alıyor, tarz zaman zaman post-black metal, zaman zaman black/death ve zaman zaman da melodic black metal'e kayıyor. Sound oldukça temiz ve başarılı. 7 parçadan oluşan "Derisive Philosophy" grubun ikinci albümü olarak piyasadaki yerini alıyor.

Melodic tabanlı fakat yer yer brutal vokal bölümleri ve gitar partisyonları ile death metal'e de selam çakan,kaliteli bir extreme metal albümü "Derisive Philosophy". Deneyin pişman olmayacaksınız .

7.5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 502 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions