MORMÂNT DE SNAGOV ''Derisive Philosophy'' (31.07.2013)


Pest Productions - 2013 - Finlandiya

Aslında bu cd'yi şans eseri edindim,bir takas paketinin içerisinde bana gönderilmişti. İlk önce böyle logosuz bir kapak görünce ambienttir ya da depresif black metal'dir şeklinde garip bir ön yargı ile cd yi cd çalarıma taktım fakat taş gibi extreme metal albümü ile karşılaşınca kendimden utandım.

Grup black metal yapısı altında extreme metalin karanlık tarafında yer alıyor, tarz zaman zaman post-black metal, zaman zaman black/death ve zaman zaman da melodic black metal'e kayıyor. Sound oldukça temiz ve başarılı. 7 parçadan oluşan "Derisive Philosophy" grubun ikinci albümü olarak piyasadaki yerini alıyor.

Melodic tabanlı fakat yer yer brutal vokal bölümleri ve gitar partisyonları ile death metal'e de selam çakan,kaliteli bir extreme metal albümü "Derisive Philosophy". Deneyin pişman olmayacaksınız .

7.5/10

Yazar: Cenk A.

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions