PAGANIZER - "World Lobotomy" (26.08.2013)


Cyclone Empire-2013-İsveç


Paganizer grubunun 9. albümü olan World Lobotomy Cyclone Empire tarafından Mayıs ayında piyasaya sürüldü.İsveç'li grubun takipçileri sadık ve soundu keskin olduğu için geçmişinden söz etmeyeceğim.

Tam anlamıyla kült bir sound ve klasikleşmiş İSVEÇ death metali ziyafeti bu albüm ile bizleri kucaklıyor. Son yıllarda revaçta olan old school death metal soundu ile birlikte klasikleşmiş İsveç death metal soundunu çok iyi harmanlamış ve ekmeğini yemiş olan Paganizer,yoluna tam gaz devam ediyor.

Derin ve bir o kadar sağlam alt yapısı,kalite rifleri,sakin brutal vokalleri ve teknik besteleri ile birlikte özgünlüğün yanı sıra klasiklerede selam çakmayı ihmal etmiyor.

World Lobotomy albümü belki klasikler arasına giremeyecek ama dinleyinide bir hayli gaza getirebilecek bir albüm,albüm kapak çalışmaları Juan Jose Castellano ve mix-masteringleride Ronnie Björnström'e ait. Kalite kokuyor..

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 528 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions