PAGANIZER - "World Lobotomy" (26.08.2013)


Cyclone Empire-2013-İsveç


Paganizer grubunun 9. albümü olan World Lobotomy Cyclone Empire tarafından Mayıs ayında piyasaya sürüldü.İsveç'li grubun takipçileri sadık ve soundu keskin olduğu için geçmişinden söz etmeyeceğim.

Tam anlamıyla kült bir sound ve klasikleşmiş İSVEÇ death metali ziyafeti bu albüm ile bizleri kucaklıyor. Son yıllarda revaçta olan old school death metal soundu ile birlikte klasikleşmiş İsveç death metal soundunu çok iyi harmanlamış ve ekmeğini yemiş olan Paganizer,yoluna tam gaz devam ediyor.

Derin ve bir o kadar sağlam alt yapısı,kalite rifleri,sakin brutal vokalleri ve teknik besteleri ile birlikte özgünlüğün yanı sıra klasiklerede selam çakmayı ihmal etmiyor.

World Lobotomy albümü belki klasikler arasına giremeyecek ama dinleyinide bir hayli gaza getirebilecek bir albüm,albüm kapak çalışmaları Juan Jose Castellano ve mix-masteringleride Ronnie Björnström'e ait. Kalite kokuyor..

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 488 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions