SARTEGOS - "As Fontes do Negrume " (10.10.2013)


Bloody Productions - 2013- İspanya

İspanyol grup Sartegos'un MCD formatında yayınlanmış ürünü olan "As Fontes do Negrume" isimli kayıtları elime yeni ulaştı. Grup raw black metal icra ediyor.Aynı isimi taşıyan kayıt bir de plak olarak I, Voidhanger Records tarafından yayınlanmış.

Genel olarak şarkı temaları karanlık,gizem,mistik konular olarak İngilizce'ye çevirilebilir,neden mi böyle dedim tüm parçalar İspanyolca yazılmış.Aslında tarzlarına black/death'te denebilir fakat yer yer eski Bethlehem'i anımsatan kısımlarada rastladığımı dile getirebilirim. Özellikle "Meianoite no Jardim de deus" isimli parçalarında Bethlehem vari rifler ve vokal bölümlerine rastladım.(Midnight in God's Garden)

Genel olarak orta seviye bir kalitede,kayıtları bu tarza göre gayet başarılı.Fakat vokali pek beğenemedim,etkisiz kalmış. Sargetos oldukça yer-altıcı takılıyor ,herhangi bir resmi siteleri ve sosyal ağlarda paylaşımları yok.Kendilerine başarılar diliyorum.

7/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 483 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions