SARTEGOS - "As Fontes do Negrume " (10.10.2013)


Bloody Productions - 2013- İspanya

İspanyol grup Sartegos'un MCD formatında yayınlanmış ürünü olan "As Fontes do Negrume" isimli kayıtları elime yeni ulaştı. Grup raw black metal icra ediyor.Aynı isimi taşıyan kayıt bir de plak olarak I, Voidhanger Records tarafından yayınlanmış.

Genel olarak şarkı temaları karanlık,gizem,mistik konular olarak İngilizce'ye çevirilebilir,neden mi böyle dedim tüm parçalar İspanyolca yazılmış.Aslında tarzlarına black/death'te denebilir fakat yer yer eski Bethlehem'i anımsatan kısımlarada rastladığımı dile getirebilirim. Özellikle "Meianoite no Jardim de deus" isimli parçalarında Bethlehem vari rifler ve vokal bölümlerine rastladım.(Midnight in God's Garden)

Genel olarak orta seviye bir kalitede,kayıtları bu tarza göre gayet başarılı.Fakat vokali pek beğenemedim,etkisiz kalmış. Sargetos oldukça yer-altıcı takılıyor ,herhangi bir resmi siteleri ve sosyal ağlarda paylaşımları yok.Kendilerine başarılar diliyorum.

7/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 510 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions