FLAGELLATED SERAPH - " Beyond Salvation" (10.10.2013)


Hellthrasher Records - 2012 - İsveç

İsveç'ten Flagellated Seraph ilk ve tek albümleri Beyond Salvation ile karşımızdalar. Grup elemanları hakkında cdlerinde herhangi bir bilgi verilmemiş.Grup klasik İsveç usülü black metal yapıyorlar. Kimileri Dissection,Watain gibi gruplar ile örneklendirebilir. Melodiler ve soğuk rifler ile bezenmiş kaliteli vokaller;zaten kayıt kaliteside üst seviyede olmuş.

Bu kayıt Cd formatında Hellthrasher records tarafından digipack olarak ve ayrıca kaset formatında da basılmış.Oldukça sıkı bir albüm ve underground gruplardan hoşlananlar;özellikle black metal sevenlerin mutlaka arşivlerinde olması gerektiğini söylemeliyim.

7.5/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 477 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions