FLAGELLATED SERAPH - " Beyond Salvation" (10.10.2013)


Hellthrasher Records - 2012 - İsveç

İsveç'ten Flagellated Seraph ilk ve tek albümleri Beyond Salvation ile karşımızdalar. Grup elemanları hakkında cdlerinde herhangi bir bilgi verilmemiş.Grup klasik İsveç usülü black metal yapıyorlar. Kimileri Dissection,Watain gibi gruplar ile örneklendirebilir. Melodiler ve soğuk rifler ile bezenmiş kaliteli vokaller;zaten kayıt kaliteside üst seviyede olmuş.

Bu kayıt Cd formatında Hellthrasher records tarafından digipack olarak ve ayrıca kaset formatında da basılmış.Oldukça sıkı bir albüm ve underground gruplardan hoşlananlar;özellikle black metal sevenlerin mutlaka arşivlerinde olması gerektiğini söylemeliyim.

7.5/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 510 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions