BOOKAKEE ''Whorrific'' (11.03.2014)


Self Released Album -2013 - Kanada

Aslına bakarsanız Bookakee grubunun cdsi posta kutumda belirdiğinde grubun gerçekten leş gory bir grup olacağını düşünerek cd playerıma takmıştım fakat grup progressive death metal yapıyor. Tarz'ı oldukça sıkı,bana kalırsa bazı jazzy ve groovy bölümler hariç bildiğiniz brutal death metal kalıplarına sığabilecek bir brutaliteye sahipler.

İlk albümlerini kendi imkanları ile piyasaya sürdüler.Albüm bookleti gerçekten çok başarılı,grubun elemanları kapaktaki renklerde makyaj yapmışlar,fantastik olmuş. Bu beklenmedik bir performans,beni şaşırttı diyebilirim. Grup için şöyle bir özet geçebilirim,yer yer melodic death havası veren iniş çıkışlar ve scream vokaller var fakat albümün genel yapısı brutal death metal kalıplarına sığabilir. Sound olarak oldukça doyurucu ve bir o kadar da kaliteli bir prodüksiyon elde edilmiş.

7.5/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 425 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions