IMPERIAL SAVAGERY ''Imperial Savagery'' (28.05.2014)


Self Album - 2014- ABD


Death Metal çalan Imperial Savagery oldukça oturaklı besteleri olan bir topluluk,kendileriyle aynı ismi taşıyan ilk albümlerini geçtiğimiz günlerde bana ulaştırdıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Geçtiğimiz hafta elime geçen Sons of Famine'de de çaldıklarını görünce,sanırım bir biriyleriyle paslaşıp iki grubuda değerlendirmemiz için göndermişler,oldukça da iyi olmuş. Katıksız death metal çalan I.S gerçekten doyurucu ve bir o kadar da kulak kanatan parçalara sahipler,kendilerini Chigago Death Metal olarak tanıtıyor ve Satanik tavırlarıyla günümüz trend gruplarından ayırılıyorlar.

Bu tabir bazı arkadaşları rahatsız edebilir fakat kasapta et doğrar gibi bir davul tonu var oldukça tok ve gümbür gümbür kulaklarımızın içinde farkını hissettirirken,albümün kayıt kalitesi standart üzeri bir seviyede olduğunu iletebilirim.

Kendilerine örnek olarak Immolation ,Angel Corpse, Grave gibi tarzın önde gelen gruplarını alıyorlar. Bence yolları açık,hele ki son yıllarda old school death metal'e eğilim hızla artmakta bu sayede de bir çok grup meşhur mertebesine ulaştı,ülkemizde bile elini hangi metalciye atsan old school death metalci ,neyse oldukça sıkı bir grup sıkı ,takip edin !

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 428 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions