IMPERIAL SAVAGERY ''Imperial Savagery'' (28.05.2014)


Self Album - 2014- ABD


Death Metal çalan Imperial Savagery oldukça oturaklı besteleri olan bir topluluk,kendileriyle aynı ismi taşıyan ilk albümlerini geçtiğimiz günlerde bana ulaştırdıkları için kendilerine teşekkür ederim.

Geçtiğimiz hafta elime geçen Sons of Famine'de de çaldıklarını görünce,sanırım bir biriyleriyle paslaşıp iki grubuda değerlendirmemiz için göndermişler,oldukça da iyi olmuş. Katıksız death metal çalan I.S gerçekten doyurucu ve bir o kadar da kulak kanatan parçalara sahipler,kendilerini Chigago Death Metal olarak tanıtıyor ve Satanik tavırlarıyla günümüz trend gruplarından ayırılıyorlar.

Bu tabir bazı arkadaşları rahatsız edebilir fakat kasapta et doğrar gibi bir davul tonu var oldukça tok ve gümbür gümbür kulaklarımızın içinde farkını hissettirirken,albümün kayıt kalitesi standart üzeri bir seviyede olduğunu iletebilirim.

Kendilerine örnek olarak Immolation ,Angel Corpse, Grave gibi tarzın önde gelen gruplarını alıyorlar. Bence yolları açık,hele ki son yıllarda old school death metal'e eğilim hızla artmakta bu sayede de bir çok grup meşhur mertebesine ulaştı,ülkemizde bile elini hangi metalciye atsan old school death metalci ,neyse oldukça sıkı bir grup sıkı ,takip edin !

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 444 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions