SONS OF FAMINE ''Alcohol and Razor Blades'' (28.05.2014)


Demo -2014 - A.B.D

Hepiniz albüm ismini görünce depresif birşeyler olacağını düşündünüz değil mi ? Siktirin oradan ,bunlar taş gibi blackened death metal çalıyor. Saldırıları le kulağınızı zedeliyor,tınıları ile kafanızı bir oyana bir bu yana sallamanıza neden oluyor,ritimlerini kalbinizde hissedebilirsiniz. İşte bu gerçek metalin tınıları ! ! !

Giriş ve kapanış parçalarında enteresan riflere kulak kabartmalıyız,bunlar ölümün ılık sessizliğinin işaretleri! Doomy kafaları,karanlık odanızda suratınıza tokat gibi çarpan alevlerin hissiyatı! Neden mi bu kadar öfkeliyim,boşverin, Sons of Famine bir proje ve bence devamı gelecek,cehennem hiç bu kadar yakın olmamıştı !

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 420 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions