SONS OF FAMINE ''Alcohol and Razor Blades'' (28.05.2014)


Demo -2014 - A.B.D

Hepiniz albüm ismini görünce depresif birşeyler olacağını düşündünüz değil mi ? Siktirin oradan ,bunlar taş gibi blackened death metal çalıyor. Saldırıları le kulağınızı zedeliyor,tınıları ile kafanızı bir oyana bir bu yana sallamanıza neden oluyor,ritimlerini kalbinizde hissedebilirsiniz. İşte bu gerçek metalin tınıları ! ! !

Giriş ve kapanış parçalarında enteresan riflere kulak kabartmalıyız,bunlar ölümün ılık sessizliğinin işaretleri! Doomy kafaları,karanlık odanızda suratınıza tokat gibi çarpan alevlerin hissiyatı! Neden mi bu kadar öfkeliyim,boşverin, Sons of Famine bir proje ve bence devamı gelecek,cehennem hiç bu kadar yakın olmamıştı !

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 438 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions