OLD SKULL ''Unholy Ground'' (28.05.2014)


Demo- 2014- Almanya

Alman Oldskull ilk demolarını yayınladı. Bu demoda 8 parça bulunuyor ve toplamı 18 dk'yı tamamlıyor. Tarz olarak çiğ heavy/black metal yapıyor. Örnek aldıkları gruplar Celtic Frost,Bathory,Bewitched ki zaten dinlediğinizde bu etkileşimi hissedebilirsiniz.

Scream vokal eklendiğinde bana bazı bazı Nattefrost havası vermedi de değil.Uzun lafın kısası sunum olarak çok iyi hazırlanılmış bir demo fakat kayıt kalitesi biraz daha iyi olabilirmiş.Hani çirkin kayıt değil,temiz bir kayıtları var ama prodüksiyon açısından biraz zayıf kalmış. Demo olduğunu varsayarsak hiç fena değil... Old skull ; old school müziklerden hoşlanıyorsanız sizi etkileyebilir.


7/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 411 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions