OLD SKULL ''Unholy Ground'' (28.05.2014)


Demo- 2014- Almanya

Alman Oldskull ilk demolarını yayınladı. Bu demoda 8 parça bulunuyor ve toplamı 18 dk'yı tamamlıyor. Tarz olarak çiğ heavy/black metal yapıyor. Örnek aldıkları gruplar Celtic Frost,Bathory,Bewitched ki zaten dinlediğinizde bu etkileşimi hissedebilirsiniz.

Scream vokal eklendiğinde bana bazı bazı Nattefrost havası vermedi de değil.Uzun lafın kısası sunum olarak çok iyi hazırlanılmış bir demo fakat kayıt kalitesi biraz daha iyi olabilirmiş.Hani çirkin kayıt değil,temiz bir kayıtları var ama prodüksiyon açısından biraz zayıf kalmış. Demo olduğunu varsayarsak hiç fena değil... Old skull ; old school müziklerden hoşlanıyorsanız sizi etkileyebilir.


7/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 428 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions