NADIR ''A Lasting Dose of Venom'' (28.05.2014)


Demo-2013- Macaristan

Aslında Nadir grubunu uzun zamandır takip etmiyordum en son Eco-Ethic albümleri elime geçmişti,bu kayıtta 4 yıl sonra elime ulaştı. Grup aslında doom tabanlı death metal ve deathcore karışımı bir müzik yapıyolar. Sludge-doom ve deathcore gibi tanımlamalara yakın olabilir,fakat o tarz ile aram çok fazla olmadığı için net olarak birşey diyemeyeceğim.

Genel olarak orta tempo şarkılar,kuvvetli bir vokal,çok temiz bir kayıt,oldukça kaliteli bir prodüksiyona sahip besteler bulunuyor. Doom tabanlı müzikleri beğeniyorsanız,dinlemenizi tavsiye ederim.

7.5/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 378 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions