NADIR ''A Lasting Dose of Venom'' (28.05.2014)


Demo-2013- Macaristan

Aslında Nadir grubunu uzun zamandır takip etmiyordum en son Eco-Ethic albümleri elime geçmişti,bu kayıtta 4 yıl sonra elime ulaştı. Grup aslında doom tabanlı death metal ve deathcore karışımı bir müzik yapıyolar. Sludge-doom ve deathcore gibi tanımlamalara yakın olabilir,fakat o tarz ile aram çok fazla olmadığı için net olarak birşey diyemeyeceğim.

Genel olarak orta tempo şarkılar,kuvvetli bir vokal,çok temiz bir kayıt,oldukça kaliteli bir prodüksiyona sahip besteler bulunuyor. Doom tabanlı müzikleri beğeniyorsanız,dinlemenizi tavsiye ederim.

7.5/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 395 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions