NADIR ''A Lasting Dose of Venom'' (28.05.2014)


Demo-2013- Macaristan

Aslında Nadir grubunu uzun zamandır takip etmiyordum en son Eco-Ethic albümleri elime geçmişti,bu kayıtta 4 yıl sonra elime ulaştı. Grup aslında doom tabanlı death metal ve deathcore karışımı bir müzik yapıyolar. Sludge-doom ve deathcore gibi tanımlamalara yakın olabilir,fakat o tarz ile aram çok fazla olmadığı için net olarak birşey diyemeyeceğim.

Genel olarak orta tempo şarkılar,kuvvetli bir vokal,çok temiz bir kayıt,oldukça kaliteli bir prodüksiyona sahip besteler bulunuyor. Doom tabanlı müzikleri beğeniyorsanız,dinlemenizi tavsiye ederim.

7.5/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 399 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions