ABHORROT ''Sacrificial Incarnations of Perpetual Death'' (28.05.2014)


Yersinia Pestis - 2014 - Austria

Son yıllarda Black/death metal nam-ı diyar goat metal arenasında çok sayıda grup piyasaya çıktı Abhorrot 'ta onlardan biri, Avusturyalı grup 2007 den beri aktifler. Kirli,çirkef,şeytani ve karanlık olarak sözlerime başlayabilirim.

Kuşkusuz tarzın öncülerinden olan Blasphemy,Archgoat,Beherit gibi gruplardan etkilenmişler ben beste yapılarında Mayhem ( De Mysteriis Dom Sathanas ) tadıda aldım.

Ölüm havasını iliklerinize kadar hissettiren,ürkütücü bir atmosfere sahip bir EP çalışması,çift taraflı plak olarak Yersenia Pestis tarafından piyasaya sürüldü. Grubun underground camiasında hızlı yükselişi devam ediyor,belki ilerleyen dönemde yeni patlayıcılar ile bizleri bombalamaya hazırlanıyorlardır,kim bilir ?

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 465 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions