ABHORROT ''Sacrificial Incarnations of Perpetual Death'' (28.05.2014)


Yersinia Pestis - 2014 - Austria

Son yıllarda Black/death metal nam-ı diyar goat metal arenasında çok sayıda grup piyasaya çıktı Abhorrot 'ta onlardan biri, Avusturyalı grup 2007 den beri aktifler. Kirli,çirkef,şeytani ve karanlık olarak sözlerime başlayabilirim.

Kuşkusuz tarzın öncülerinden olan Blasphemy,Archgoat,Beherit gibi gruplardan etkilenmişler ben beste yapılarında Mayhem ( De Mysteriis Dom Sathanas ) tadıda aldım.

Ölüm havasını iliklerinize kadar hissettiren,ürkütücü bir atmosfere sahip bir EP çalışması,çift taraflı plak olarak Yersenia Pestis tarafından piyasaya sürüldü. Grubun underground camiasında hızlı yükselişi devam ediyor,belki ilerleyen dönemde yeni patlayıcılar ile bizleri bombalamaya hazırlanıyorlardır,kim bilir ?

8/10

Yazar: Cenk A
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 492 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions