HORNED ALMIGHTY - ''World of Tombs'' (6.08.2014)


Scarlet Records - 2014 - Danimarka

Eveeet, uzun zamandır kendilerinden bir haber beklediğim Horned Almighty sonunda WORLD OF TOMBS ile geri döndü,bu albümden 1-2 ay kadar önce 4 lü bir split albümleride piyasadaki yerini aldı. Grubun geçmişteki albümlerini dinleyenler ; soundlarında herhangi bir değişiklik/yenilik bulamayabilirler. Benim için sorun yok,ben zaten The Devils Music,Necro Spiritus gibi albümlerini çok sevmiştim,bilenler bilir dilimden de düşmezdi,bu albümde onlara yakın bir seviyede fakat bir tık aşağıda olduğunu iletebilirim.

Horned Almighty serseri tarzlarını çok fazla agresifleştirmeyerek daha durağan ve orta tempo bir albüm bizlere sunmuşlar. Punk,Black Metal ve Death Metal'in güzel bir sentezi,ben aslında Darkthrone son dönem,Khold, Pest son dönem, Impaled Nazarene ,Nattefrost gibi bu sounda yakın grupları çok seviyorum,durağan iki rifli black metal dinlemektense dinamik,öfkeli,kırbaç etkisi yaratan soundları daha çok seviyorum. . .

Horned Almighty yeni bir sound getirmesede eski soundların koruyan ve kayıt kalitesini biraz daha arttırıp yoğun bir albüm ile karşımızdalar,label arayışları biraz uzun sürmüştü fakat sonunda Scarlet records ile anlaştılar ve albümlerini piyasaya sürecekler.

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 420 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions