LETHAL VICE ''Thrash Convertes'' (7.011.2014)


Susperia Records - 2014 - İspanya

Lethal Vice İspanya ,Vigo'dan bizleri selamlıyor,grubun ilk albümü 'Thrash Converters' Susperia Records etiketiyle piyasaya sürüldü.Albüm isminden de anlaşılacağı gibi grubumuz thrash metal çalıyor, fakat heavy metal tınıları daha fazla,en azından bana öyle geldi.

İspanyol gruplarda bu atari salonu kafası çok hakim sanırım daha önce bir kaç grubun albümünde ve klibinde atari salonu atmosferlerini görmüştüm sanırım Angelus Apertura idi ,yanlış anımsamıyor isem, Lethal Vice'de albümün giriş introsunu atari salonuna adamış "Insert Coin" ...

Albüm biraz hafif tempoda başlayıp ortalara doğru iyice enerji kazanıyor,davulun drum machine olduğundan şüphelenmesem kayıt için çok iyi diyebilirim,fakat davul tonları kulağa çok mekanik geliyor ,onun harici gitarlar,vokal bölümleri,bass eklemeleri gayet yerli yerinde... Vokal ince heavy speed metal tarzı "Overkill" ile örneklendirilebilir,beste yapısı da yer yer ilk dönem Metallica ile Overkill arasında gidip geliyor,yalan yok!

Diplomatic Immunity,Godless World,Operation Warehouse gerçekten albümün en iyi parçaları. Thrash metal severler,neredesiniz ? Bu grubu keşfetmeye ne dersiniz ?

7/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 345 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions