Kvity Znedolenykh Berehiv '' (7.011.2014)


Self Released -2014- Ukrayna

Ukrayna'lı grubun ismini çözene kadar gerçekten 50 dk filan geçti,yerel amaçlar taşıyorsanız uluslar arası sitelere niye kirik alfabesinde içerik gönderiyorsunuz bunu çözemiyorum. Tek kişilk proje doom metal çalıyor,müzikal anlamda beni tatmin etsede ,sunum anlamında sınıfta kaldığını iletmem gerekiyor,herkes kiril alfabesi okuyamıyor.

İsmini telaffuz etmekte zorlansakta,yaptıkları duygu yüklü karamsal doom metali bir yutkunuşta sindirebilmemiş olmak çok zor, dinlerken 1990 ile 2010 yılları arasında gidip geldim, doom metal'in temel ritimleri,öğeleri,öfkesi,duygusu , kanaması bu yıllar arasında oldu ,özellikle 90 ile 2000 yılı arasında zirveye ulaştı,kasvet ve ölümcül atmosfer Kvity'de bizlerle gucaklaşıyor.

Bana sundukları bu iki parçalık enfes sunum ise ; farklı boyutlarda hissetmeme neden oluyor. Ben Doom Metal dinleyicisi olarak Kvity'i beğendim,takdir size kalmış.

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 332 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions