NETHERMOST ''Noetic'' (7.011.2014)


Horror Pain Gore Death Productions-2014-ABD

Amerikan grup Nethermost "Noetic"isimli albümleriyle piyasaya adımlarını attılar,bana sanki bu grubu daha önce duymuşum gibi gelsede,aynı isimde bir kaç grup olduğunu görünce,anımsadım. Çünkü daha önce dinlediğim grup black metal çalıyordu,fakat bu dostlarımız ise Doom/Death Metal çalmaktalar.

Katatonia ilk ve orta dönem worship diyebilirim,gerçekten etkileşimleri tamamiyle Brave Murder Day ,Discourged Ones ve hatta Tonight's Decision albümüne kadar uzanabilir,başarılı bir albüme imza atmışlar,kayıt,besteler,vokaller yerli yerinde.

Doom sevenler ve özellikle Katatonia'nın brutal vokal kullandığı albümlerinin etkisini halen hissediyorsanız,Nethermost sizin için kötü bir tercih olmayacaktır. Matrix Divine,Arcanum,The Void of Souls isimli parçalar gayet hoş,mutlaka kulak kabartın! ! !

7/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 327 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions