NETHERMOST ''Noetic'' (7.011.2014)


Horror Pain Gore Death Productions-2014-ABD

Amerikan grup Nethermost "Noetic"isimli albümleriyle piyasaya adımlarını attılar,bana sanki bu grubu daha önce duymuşum gibi gelsede,aynı isimde bir kaç grup olduğunu görünce,anımsadım. Çünkü daha önce dinlediğim grup black metal çalıyordu,fakat bu dostlarımız ise Doom/Death Metal çalmaktalar.

Katatonia ilk ve orta dönem worship diyebilirim,gerçekten etkileşimleri tamamiyle Brave Murder Day ,Discourged Ones ve hatta Tonight's Decision albümüne kadar uzanabilir,başarılı bir albüme imza atmışlar,kayıt,besteler,vokaller yerli yerinde.

Doom sevenler ve özellikle Katatonia'nın brutal vokal kullandığı albümlerinin etkisini halen hissediyorsanız,Nethermost sizin için kötü bir tercih olmayacaktır. Matrix Divine,Arcanum,The Void of Souls isimli parçalar gayet hoş,mutlaka kulak kabartın! ! !

7/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 371 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions