ABHORRENT CASTIGATION ''Throne of Existential Abandonment'' (27.11.2014)


New Standard Elite - 2014 - Almanya

Alman Brutal Death Metal grubu Abhorrent Castigation'ı 2012 de yayınladıkları ilk demoları ‘Enthralled by Abysmal Delusion‘dan beri takip ediyorum, 2 kişi olarak 2012 de kurulan bu yeni grup, 2014 de Amerikanın yükselen brutal death metal Şirketi New Standart Elite tarafından ilk albümlerini piyasaya sürdü. Öncelikle şunu söylemek istiyorum bu abüm 2014 senesi içinde yayınlanmış olan benim favori albümlerimden birisi. Albümde konuk müzisyenlerde yer almakta, davulları Defeated Sanity'den tanıdığımız Lille Gruber üstlenmiş ve Bass Gitarlarıda Rus bassçı Anton Zhikharev çalmış, kendisi konuk bassçı olarak başka death metal gruplarının albümerindede ara ara çalmakta , albüme gelince sound inanılmaz kaliteli, bass gitarın gitar soundundan biraz önde olduğu albümlere bayılıyorum bu albümde onlardan birisi, davullar zaten Lille Gruber sayesinde mükemmel. Müzik brutal death metal yer yer blast slam ve catchy gaz rifflerle bezenmiş, özellikle 5. Parca Nauralistic Transcendence in girişi en gaz parça girişleri klasmanında Oscar alabilir o derece iyi , parça düzenlemeleri vs. ile gayet bomba bir albüm. Vokaller özellikle çok brutal ve gaz, aynı şekilde sölediği her kelime tane tane anlaşılmakta, grubun lirik temaları unholy karanlık olaylar ve psikoloji üzerine.

Albüm kapağından Jon ZIG sorumlu ve harika bir iş çıkartmış yine. Bu grup hakkında diyeceklerimiz bu kadar, senenin en kaliteli ve sert Bdm Albümü için doğru adres Abhorrent Castigation, şiddetle tavsiyemdir.

10/10

Yazar: Batu
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 354 oy)


 
POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions