MORBID INSULTER '' Funeral Mystism'' (26.1.2015)


I Hate Records - 2014- İsveç
Aslında toplama albümlere kritik yazmak konusunda zorluk çeken biriyim.Morbid Insulter,İsveç'in karanlık,şeytani ve saldırgan piyasasında çok fazla yer edinememiş ve dağılmış bir grup fakat I Hate Records daha önce yayınladıkları demo ve ep leri 2 CD olarak tekrardan editlenmiş halleriyle piyasaya sürdü ve bize de ulaştırdı.

Morbid Insulter klasik bir İsveç Black Metal grubu,bunu beste yapılarındaki kaliteli melodilerden hemen hissedebiliyorsunuz,fakat genele göre daha yer altı ,çiğ ve pislik bir müzikalitesi var.Bu gerçekten çok iyi!Grubu kısada tanıtacak olursak kirli soundlu thrash metal ile raw black metal i birleştirin,belki kafanızda yer etmesi için Nifelheim,Sarcofago,Bestial Warlust gibi örneklendirmeleri yapsak daha net bir fikir olacaktır. Kusmuklu bir vokal,blast giden davullar,karanlık atmosfer. Kirliliğin senfonisi... Fakat grubun aktif durumda olmaması beni üzüyor. Yer altında ölümün metalini savunan grupların devam etmiyor olması şarlatan grupların piyasada dönüp durmasına sebep oluyor.

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 299 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions