FORENSIC CLINIC ''Lovelorn'' (26.1.2015)


Kendi İmkanlarıyla - 2014 -Bosna Hersek

Bosna'dan elime geçen bir cd,ne zaman kendileri ile irtibata geçtiğimi inanın hatırlamıyorum. Mostar kentinden bizlere ulaştılar,romantik ve melodik öğeleri fazla olan progessive tabanlı death metal icra ediyorlar. Aslında ilk akla gelen OPETH fakat zaman zaman sert kısımları bana DEATH'i de anımsattı. Ne alaka diyebilirsiniz,ama o agresifliği hissettim,fakat genel olarak romantik kısımları daha fazla ve buda grubu OPETH'e yaklaştıran bir unsur olarak dikkatleri çekiyor. Fakat albümün sonlarına doğru yoğun bir thrash/heavy metal havası albümün havasını başlı başına değiştirmeye yetiyor.

Oldukça kaliteli bir albüm ,bence gelecek vaad ediyor. Immemorial,Leaves of the linden tree, gayet beğendiğim parçalar oldu.

7/10


Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 323 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions