ANGELUS APATRIDA ''Hidden Evolution'' (27.1.2015)


Century Media - 2015 -İspanya

Albüm kritiğime başlamadan önce koskocaman bir "yuh" demek istiyorum. Grup Century Media ile anlaşmış,ben yeni fark ettim. Eski kayıtlarını dinlerken gerçekten old school anlamda doyurucu bir thrash metal grubu diyordum, fakat bu albümü dinlerken TESTAMENT mi dinliyorum diye kendime hep sordum?

Albüm gerçekten baştan aşağı TESTAMENT worship olarak nitelendirilebilir,ama kayıt,prodüksiyon açısından süper bir kaliteye sahip,3 yıl sonra bir albüm ile çok sağlam bir şekilde piyasaya oynamaya karar verilmiş.

Önceki albümlerinde scream vokal olarak karşımıza çıkıyorlardı bu albümde daha çok temiz vokal kullanılmış,ve yer yer heavy metal tonlarına erişilmiş,çok agresif vokal tarzı albüme yansıtılmamış,hatta bazı parçalarda koro bölümleride yer almış. Immortal isimli parça ile oldukça sansasyonel bir giriş sağlıyorlar. Seviye olarak bir kaç seviye üste çıkmayı başarmışlar.Şöyle diyebilirim,barda vs duysanız bu grubu ve abi Testament'in hangi parçası ya bu,diyebilirsiniz.(Benmi abartıyorum bilmiyorum)

Angelus Apatrida gerçekten çok iyi bir grup,bunu albümün tamamını dinleyerek daha da iyi anlayabilirsinzi,End Man isimli parçalarına da bir video klip çekmişler,video konusunda oldukça başarılılar,daha öncede bir kaç videoları vardı oldukça eğlenceli ve ilgi çekiciydi.

Thrash/Heavy Metal sevenler,bu albümü doya doya dinleyebilir.Modern soundlarıyla dinleyiciyi yakalayan atmosferiyle Angelus Apatrida 2015 ' e damga vurabilir.

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.2/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.2/5 (Toplam 297 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions