CENTINEX ''Redeeming Filth'' (7.2.2015)


Agonia Records -2014 -İsveç

İsveç'in daha underground kalmış gruplarındandır Centinex. Ancak bir o kadar da saygı gören ve efsane albümlere imza atan. 8 albümden sonra 2006 yılında üzücü bir şekilde dağılma haberlerini almıştık. Ancak 2014 başında tekrar aktif olduğunu açıkladı Centinex. Tekrar birleştiler demiyorum çünkü ilk kadrolarından sadece Martin Schulman (bass) devam ediyor. Centinex sonrası katıksız İsveç Death Metali sundukları Demonical'dan da gitarist Sverker Widgren kadroya eklenmiş.
Albüm genel olarak florida sounduna göz kırpıyor ancak gitar tonları yine buram buram İsveç kokuyor. Favorim olan when bodies are deformed ile başlayan albüm 9 tane daha İsveç-Florida kırması şarkı ile devam ediyor.
Agonia Records' tan Kasım 2014'te yayınlanan albüm kapak tasarımı olarak da oldukça etkileyici. Grubun takipçilerinin edinmesi gereken güzel bir albüm.

7/10

Yazar: Cihan
  • Currently 2.3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.3/5 (Toplam 297 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions