DESTROYING DIVINITY ''Hollow Dominion'' (21.3.2015)


Lavadome Records - 2014 - Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti'nin derin extreme metal piyasasından Destroying Divinity yeni albümlerini geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yine ülkenin başarılı underground labellarından Lavadome etiketiyle yayınladı,promosyonları oldukça iyi gidiyor.Grup oldukça iyi,gerek kayıt,gerek performans gerek ise sunum konusunsda bir çok grubu tokatlayacak nitelikteler.

Brutal Death Metal çalıyorlar.Karanlık, soğuk ve alev alev yanan rifler... D-D size neyi mi vaad ediyor,üst sınıf bir death metal ziyafeti,tanrı sövücülük ve öfke dolu blastlar...Hani top klass bir grup derler ya bence o seviyeye oldukça yakınlar.Akılda kalıcı rifleri ile dinleyicinin kulağındaki pası rahatlıkla silmeye aday bir albüm 'Hollow Domination',Vokal konusuna ayrıca dönecek olursak,gerçekten müzik ile birebir hayvani bir tonda,güçlü ve şeytani atmosferi oldukça rahat hissettiriyor.

4 yıllık bir sessizliğin ardından çıkardıkları bu albüm ile bu yıl adından oldukça söz ettireceğe benziyor...32 dklık bu death metal ziyafeti,akılda kalıcı parçaları ile bir kaç dinlemeden sonra sizi kendine iyice bağlayacak... Scent of Death,Suffering Redemption,Sinful Omens gibi parçalar oldukça leziz!

Bizden söylemesi eğer Immolation,Dead Congregation,Morbid Angel,Sinister gibi grupları seviyorsanız,hiç affetmeyin,hemen alın !

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 277 oy)


 
ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions