NECROWRETCH - '' With Serpents Scourge'' (8.5.2015)


Century Media - 2015 - Fransa

Hepimiz onları 'Putrid Death Sorcery' ile tanıdı ve benimsedi,undergrounda hızlı bir yükseliş ve artık mainstream label ve festivallerde de kendilerine yer bulmaya başladı : NECROWRETCH...Kendi tabirleriyle Putrid Death Metal

Tabirlerini isimlendirecek olursak LEŞ,ÖLÜM METALİ! Son yıllarda gruplar BLACK METAL temalarını bir kenara bırakıp,ön isimler almaya başladılar.Aslında BLACK METAL sanırım para etmiyor ya da iş yapmıyor,bilemiyorum...Bir çok grup tarzlarına Death Metal harmanı ekledi,en azılı pure black metal çalan ya da dinleyen tipler bile kendilerine old school death metal camiasında yer buldu. Necrowretch kitlesi bunlara uyan bir kitle,çok çabuk Century Media ile çalışabildiklerine ve HELLFEST gibi organizasyonlara çıkabildiklerine göre satış potansiyelleri oldukça üst seviyede..

Grup agresif,brutal ve kırbaç etkisi yaratabilecek bestelere sahip,hız hiç düşmüyor,gitar rifleri kısmen armoniye sahip,yani alt yapısında cehennemi melodiler barındırıyor.Düz bir sound yok,kaliteli bir prodüksiyona sahip olan With Serpents Scourge,dinleyici çok rahat elegeçirebiliyor.

Her anlamıyla başarılı olan grup sıfır dinleyici için özetlenecek olursa sağlam bir yapıyla death/black metal çalmakta...Her parçasında kompozisyon ve aranje anlamında başarılı işler var,en azından nerede girip,nerede çıkacağını,dur kalk ve vokal partisonları bir başka profesyonellik kokuyor. Esasında bu tarz müzikte profesyonellik kimi zaman insanı çok etkilesede ;kimi zamanda ise kabak tadı vermiyorda değil,kısaca üst düzey bir albüm,profesyonel tasarımlar ve kompozisyonlar ; başarılı prodüksiyon ve müzikalite ile birleşince ortaya leziz bir eser çıkarıyor... Agresif,hızlı ve sert metal seviyorsanız ,Necrowretch sizi tatmin edecektir.


8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 289 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions