MORBID VOMIT''Return to the Crypts'' (22.6.2015)


Blasthead Records - 2015 - İsveç

Finli Morbid Vomit henüz bir albüm yayınlayamadı fakat bu tempo ve kalitede devam ederlerse bunun çok uzak bir ihtimal olmadığı aşikar, Morbid Vomit old school death metal çalıyor fakat Finli olmasına rağmen İsveç Death Metal'i havası feci şekilde riflerde hissediliyor.

Return to the Crypts grubun ilk demosu ve ilk ep'sinin yeniden kayıt ve mastering edilip piyasaya sürülmüş hali,dürüstçe ilk demolarını vs dinleme fırsatım olmadı,bana sadece bu ulaştı. Sanırım elime geçtiğinden beri abartısız en az 10-12 kere dinlemişimdir,bu tarzı çok seviyorum, agresif ve kaliteli. Açıkcası herşey yerli yerinde,sadece biraz hız eksik,orta tempo parçalar mevcut hani Dismember/Unleashed diyebilirim. Bu EP 'de Ghost BC'den Prime Mover isimli parçayıda coverlamışlar,aslında beklenmedik bir durum,saygı duymak gerek !

Bu derleme EP bize oldukça heyecan veren bir albümün habercisi olsun ve Morbid Vomit'ten gümbür gümbür bir albüm beklediğimizi iletmeden bu kritiği tamamlamış olmayalım.

8/10


Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 262 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions