MELECHESH ''Enki'' (26.7.2015)


Nuclear Blast Records - 2015 - İsrail

Orta doğu ve mezopotamya temalı şarkı sözleri ve müzikal yapısıyla son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız ve giderek yükselen bir grup olan MELECHESH'in Enki albümü geçtiğimiz Şubat ayında Nuclear Blast etiketiyle piyasadaki yerini aldı.

Grubun tam zamanlı olarak yayınladığı 6. studyo albümü olan Enki güçlü prodüksüyonu ve kayıt kalitesiyle hemen dikkatleri çekmeyi başarıyor.Grup henüz bu albüm için bir video çekmedi. Grup bu albümdeki tüm tonlamaları konserlerinde kullandığı tonlara göre kayıt etmiş ve albümde ekstra bir derinlik kazandırarak farklı bir sound elde etmiş.

Genel olarak olumlu tepkiler alınan bu albümde ,grubun bir önceki albümlerinin devamı niteliğinde melodik ve oriyental alt yapı,agresif davullar,hırçın bir vokal benliğini koruyor. Çoğu kişi grubun yaptığı tarzın ABSU 'nun bir devamı olarak görsede kişisel olarak Melechesh'in kendine has sounda sahip bir grup olduğunu düşündüğüm yalan değildir.

Albümde Volbeat'ten Robert Caggiano,Rotting Christ'ten Sakis Tolis, Soulfly'dan Max Cavalera konuk müzisyen olarak yer almış. Toplam 1 saat 2 dakikadan oluşan bu müzikal ziyafeti kaçırmamanızı tavsiye ederim.

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 295 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions