MILKING THE GOATMACHINE ''Goatgrind'' (26.7.2015)


Noise Art Records -2015 - Almanya
Almanya'lı keçi manyakları yeni bir albüm ile karşımızdalar,adamlar her yıl yeni bir albümle piyasadaki yerini sağlamlaştırıyor...Zaten bu imajla hiç bir zaman unutulması mümkün değil! ! !
KEÇİ METAL! ! ! diye bir tarz varsa,bu arkadaşlar da KEÇİ GRIND ,olarak literatürdeki yerini almışlar! ! ! Keçilik nereden geliyor, grubun tüm elemanları sahnede keçi kıyafeti giyiyorda ondan ! ! !
Goatgrind grubun 7. tam zamanlı albümü ve bu albümlerden başka bir ürüne imza atmamışlar,ne bir demo, ne bir split yada ne bir live albüm, tutarlı bir grup, ya albüm yaparım ya hiç yapmam mantığı,sevdim ! ! !
Berlin'den çıkan bu tip grup var mı hatırlamıyorum ama grind temelli death metal ve crust 'ın karışımı çok seksi bir müziğe icra ediyorlar,hani kafa sallamak için bir bara gidersin hiç bilmediğin şarkılarda air gitar yaparak kafa sallarsın ve dehşet bi zevk verir ya, işte bende bu grubu dinlerken bu hissiyatı yaşıyorum ! ! ! Albümde birde Manowar cover'ı bulunuyor Wheels of Fire ,hehe. Grubun bir önceki albümüde zaten tamamiyle cover parçalardan oluşan Greatest Hits- Covered in Milk...Ayrıca Youtube'den mutlaka kliplerini izleyin ! ! !

8/10

Yazar: Cenk

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions