MILKING THE GOATMACHINE ''Goatgrind'' (26.7.2015)


Noise Art Records -2015 - Almanya
Almanya'lı keçi manyakları yeni bir albüm ile karşımızdalar,adamlar her yıl yeni bir albümle piyasadaki yerini sağlamlaştırıyor...Zaten bu imajla hiç bir zaman unutulması mümkün değil! ! !
KEÇİ METAL! ! ! diye bir tarz varsa,bu arkadaşlar da KEÇİ GRIND ,olarak literatürdeki yerini almışlar! ! ! Keçilik nereden geliyor, grubun tüm elemanları sahnede keçi kıyafeti giyiyorda ondan ! ! !
Goatgrind grubun 7. tam zamanlı albümü ve bu albümlerden başka bir ürüne imza atmamışlar,ne bir demo, ne bir split yada ne bir live albüm, tutarlı bir grup, ya albüm yaparım ya hiç yapmam mantığı,sevdim ! ! !
Berlin'den çıkan bu tip grup var mı hatırlamıyorum ama grind temelli death metal ve crust 'ın karışımı çok seksi bir müziğe icra ediyorlar,hani kafa sallamak için bir bara gidersin hiç bilmediğin şarkılarda air gitar yaparak kafa sallarsın ve dehşet bi zevk verir ya, işte bende bu grubu dinlerken bu hissiyatı yaşıyorum ! ! ! Albümde birde Manowar cover'ı bulunuyor Wheels of Fire ,hehe. Grubun bir önceki albümüde zaten tamamiyle cover parçalardan oluşan Greatest Hits- Covered in Milk...Ayrıca Youtube'den mutlaka kliplerini izleyin ! ! !

8/10

Yazar: Cenk

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions