RED RAZOR ''Beer Revolution'' (18.10.2015)


Kendi İmkanlarıyla - 2015 - Brezilya

Red Razor ,Brezilya'nın eşsiz metal piyasasına henüz yeni adım atmış bir grup,thrash metal çalıyorlar. Aslında Tankard'ın yolunu takip ediyorlar demek daha doğru olabilir. Bu arkadaşlar bence 'BEER METAL' yapıyorlar.

İlk Albümleri "Beer Revolution" thrash metal severleri doyurabilir,kuru bir soundu bize sunmuyorlar.Heavy Metal ile harmanlanmış orta tempo rifler,temiz vokal ve ritmik beste yapılarıyla bütünleşen eğlenceli şarkı sözleri Red Razor'u özetleyebilir.

Ben Tankard'ı örneklendirdim,Red Razor ise biraz daha underground versiyonu olarak yorumlayabilirim,kayıt kalitesi ve prodüksiyonu biraz standartların altında kalmış ama yer altı kafası ile yapıldığı için bizim gibi yer altı takipçilerini memnun edebilir. Grubun ilk ürünü,bundan sonrada adını daha fazla duyabiliriz.

Do the slamdance, do the circle pit
Running everywhere, as fast as you can
Young and old, come together as one
There´s nothing you can do, so mosh!

SHUT UP AND MOSH!

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 302 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions