RED RAZOR ''Beer Revolution'' (18.10.2015)


Kendi İmkanlarıyla - 2015 - Brezilya

Red Razor ,Brezilya'nın eşsiz metal piyasasına henüz yeni adım atmış bir grup,thrash metal çalıyorlar. Aslında Tankard'ın yolunu takip ediyorlar demek daha doğru olabilir. Bu arkadaşlar bence 'BEER METAL' yapıyorlar.

İlk Albümleri "Beer Revolution" thrash metal severleri doyurabilir,kuru bir soundu bize sunmuyorlar.Heavy Metal ile harmanlanmış orta tempo rifler,temiz vokal ve ritmik beste yapılarıyla bütünleşen eğlenceli şarkı sözleri Red Razor'u özetleyebilir.

Ben Tankard'ı örneklendirdim,Red Razor ise biraz daha underground versiyonu olarak yorumlayabilirim,kayıt kalitesi ve prodüksiyonu biraz standartların altında kalmış ama yer altı kafası ile yapıldığı için bizim gibi yer altı takipçilerini memnun edebilir. Grubun ilk ürünü,bundan sonrada adını daha fazla duyabiliriz.

Do the slamdance, do the circle pit
Running everywhere, as fast as you can
Young and old, come together as one
There´s nothing you can do, so mosh!

SHUT UP AND MOSH!

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.6/5 (Toplam 261 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions