BLOODROCUTED''Disaster Strikes Back'' (18.10.2015)


Punishment 18 Records -2015 - Belçika

Belçikalı thrashçiler Bloodrocuted 2. albümleriyle yeniden bizlerle birlikteler. İtalyan firma Punishment 18 Records etiketiyle raflardaki yerini alan 'Disaster Strikes Back' albümü hakkında kısaca söz etmek gerekirse ; old school thrash metal çalan 4 kafadarın yaptığı biraz basma kalıp ama enerjik bir kayıt ortaya çıkardıkları ,yinede biranızı alıp kafa sallama aşamasına hızlıca geçebilmenizi sağlayacak riflerle bezenmiş 10 parçayı sizlere sunabilmişler.

Çok başarılı bulmadığım scream vokal performansı sanki bestelerin genel yapısına göre geride ve bir o kadar da kısık(ses olarak sanki çok bağırmış ve kısılmış gibi) bir hava yaratıyor. Biraz daha tiz ve güçlü olabilirdi. Bob Briessinck lead gitarlarda oldukça iyi işler çıkarmış,Gaetan De Vos davullarda bizlere eski kafa thrash metal atmosferini başarılı bir şekilde yansıtmış.

Albüm kapak çalışması thrash metal gruplarından daha çok bir death metal atmosferi veriyor. 90'lar başı gruplarını beğeniyorsanız, çok fazla orjinallik aramıyorsanız Bloodrocuted sizi tatmin edebilir. Yok ben illa özgün gruplardan hoşlanırım derseniz pek tavsiye etmiyorum.

7/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 250 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions