BLOODROCUTED''Disaster Strikes Back'' (18.10.2015)


Punishment 18 Records -2015 - Belçika

Belçikalı thrashçiler Bloodrocuted 2. albümleriyle yeniden bizlerle birlikteler. İtalyan firma Punishment 18 Records etiketiyle raflardaki yerini alan 'Disaster Strikes Back' albümü hakkında kısaca söz etmek gerekirse ; old school thrash metal çalan 4 kafadarın yaptığı biraz basma kalıp ama enerjik bir kayıt ortaya çıkardıkları ,yinede biranızı alıp kafa sallama aşamasına hızlıca geçebilmenizi sağlayacak riflerle bezenmiş 10 parçayı sizlere sunabilmişler.

Çok başarılı bulmadığım scream vokal performansı sanki bestelerin genel yapısına göre geride ve bir o kadar da kısık(ses olarak sanki çok bağırmış ve kısılmış gibi) bir hava yaratıyor. Biraz daha tiz ve güçlü olabilirdi. Bob Briessinck lead gitarlarda oldukça iyi işler çıkarmış,Gaetan De Vos davullarda bizlere eski kafa thrash metal atmosferini başarılı bir şekilde yansıtmış.

Albüm kapak çalışması thrash metal gruplarından daha çok bir death metal atmosferi veriyor. 90'lar başı gruplarını beğeniyorsanız, çok fazla orjinallik aramıyorsanız Bloodrocuted sizi tatmin edebilir. Yok ben illa özgün gruplardan hoşlanırım derseniz pek tavsiye etmiyorum.

7/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.4/5 (Toplam 267 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions