ANGEL OF SODOM ''Divine Retribition'' (10.11.2015)


Digital- 2015 - Finlandiya

Aslında Finlandiya'dan çok fazla thrash metal grubu çıkmıyor,Angel Of Sodom ilk albümleri olan "Divine Retribution" ile birlikte digital formatta yayınladıkları albümlerini dinleyiciye ulaştırdı,hatta birde video klipleri var,youtubedan göz atın eğlenceli bir klip... (Righteous Kill)

Angel of Sodom 80ler eski kafa speed/thrash metali icra ediyorlar. Testament,Slayer,Exodus,Tankard,Violence,Kreator,Sodom,Destruction gibi grupları kendilerine örnek almışlar,zaten besteleri dinlediğinizde hemen hepsinden birer tını,etkileşim bulabiliyorsunuz.

Savaşçı,saldırgan ve ritmik melodileriyle kulaklarınızdaki pası hafifçe silen Angel of Sodom;ilerleyen dönemde yeniden gündeme gelebilir fakat son yıllarda thrash metal o kadar çok ürün vermeye başladı ki ,bu engin piyasada kendilerine yer bulabilirler mi ,bilemiyorum.. En azından imaj olarak biraz daha ciddi olabilirler,klipleri bana biraz komik gibi geldi;kendi tercihleri tabiki. Albüm kapağı biraz daha thrash metal sertliğini yansıtabilir,daha çok power metal kapaklarını anımsatıyor.

Klip parçası albümün en istikrarlı ve enerjik parçası! ! !

7/10

Yazar: Cenk

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions