ANGEL OF SODOM ''Divine Retribition'' (10.11.2015)


Digital- 2015 - Finlandiya

Aslında Finlandiya'dan çok fazla thrash metal grubu çıkmıyor,Angel Of Sodom ilk albümleri olan "Divine Retribution" ile birlikte digital formatta yayınladıkları albümlerini dinleyiciye ulaştırdı,hatta birde video klipleri var,youtubedan göz atın eğlenceli bir klip... (Righteous Kill)

Angel of Sodom 80ler eski kafa speed/thrash metali icra ediyorlar. Testament,Slayer,Exodus,Tankard,Violence,Kreator,Sodom,Destruction gibi grupları kendilerine örnek almışlar,zaten besteleri dinlediğinizde hemen hepsinden birer tını,etkileşim bulabiliyorsunuz.

Savaşçı,saldırgan ve ritmik melodileriyle kulaklarınızdaki pası hafifçe silen Angel of Sodom;ilerleyen dönemde yeniden gündeme gelebilir fakat son yıllarda thrash metal o kadar çok ürün vermeye başladı ki ,bu engin piyasada kendilerine yer bulabilirler mi ,bilemiyorum.. En azından imaj olarak biraz daha ciddi olabilirler,klipleri bana biraz komik gibi geldi;kendi tercihleri tabiki. Albüm kapağı biraz daha thrash metal sertliğini yansıtabilir,daha çok power metal kapaklarını anımsatıyor.

Klip parçası albümün en istikrarlı ve enerjik parçası! ! !

7/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 294 oy)


 
ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions