NETER ''Idols'' (14.1.2016)


Satanath Records/Black Plague Records - 2015 - İspanya

İspanyol Brutal Death Metal grubu Neter ikinci albümü olan 'Idols' ile karşımızda. Oldukça dolgun bir albüm ile karşılaştığımı ilk intiba olarak itiraf etmeliyim. Herşey yerli yerinde ,teknik yapısı kuvvetli besteler ve bu besteler ile oldukça uyumlu bir vokal tonu,Manuel Gestoso başarılı bir iş çıkarmış. Grupta 2 tane Manuel bulunuyor. Gestoso aynı zamanda vokal yapıyor ,Sanchez ise gitar bestelerini ele almış.Luis Ruiz(Davul) ve Andres Rosales(Bass) te grubun çekirdek kadrosunu tamamlıyor.

Şarkı sözlerinde felsefi temaları kullanmayı tercih etmişler,zaten albüm ismi ile kapağı oldukça uyumlu. İdollerin yıkılması konusunu ve kutsallığa olan öfkelerini belli etmişler.

'Idols' Nisan ayında piyasaya çıkmış bir albüm fakat grup biraz underrated kalmış.Promo olarak gelmeseydi keşfedemiyecektim. Neter'i tüm brutal death metal severlere tavsiye ederim.

7.5/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.8/5 (Toplam 264 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions