NETER ''Idols'' (14.1.2016)


Satanath Records/Black Plague Records - 2015 - İspanya

İspanyol Brutal Death Metal grubu Neter ikinci albümü olan 'Idols' ile karşımızda. Oldukça dolgun bir albüm ile karşılaştığımı ilk intiba olarak itiraf etmeliyim. Herşey yerli yerinde ,teknik yapısı kuvvetli besteler ve bu besteler ile oldukça uyumlu bir vokal tonu,Manuel Gestoso başarılı bir iş çıkarmış. Grupta 2 tane Manuel bulunuyor. Gestoso aynı zamanda vokal yapıyor ,Sanchez ise gitar bestelerini ele almış.Luis Ruiz(Davul) ve Andres Rosales(Bass) te grubun çekirdek kadrosunu tamamlıyor.

Şarkı sözlerinde felsefi temaları kullanmayı tercih etmişler,zaten albüm ismi ile kapağı oldukça uyumlu. İdollerin yıkılması konusunu ve kutsallığa olan öfkelerini belli etmişler.

'Idols' Nisan ayında piyasaya çıkmış bir albüm fakat grup biraz underrated kalmış.Promo olarak gelmeseydi keşfedemiyecektim. Neter'i tüm brutal death metal severlere tavsiye ederim.

7.5/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.8/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.8/5 (Toplam 249 oy)


 
ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''   FUNERARIUM''Black Coronation''   SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods''   IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions