VOMIT OF DOOM ''Obey the Darkness'' (17.1.2016)


Satanath Records - 2015 - Arjantin

Arjantin topraklarında hareketlenme söz konusu,insanlar artık sadece Messi'den söz etmekten sıkıldı,birazda METAL konuşulsun,Vomit of Doom thrash metal severlerin kulaklarında yara açmaya yemin etmiş! ! !

Obey the Darkness grubun bir kaç demodan sonra yayınladığı ilk tam zamanlı albümü,ve sound olarak oldukça başarılı,aslında grup black metal tabanlı thrash metal çalıyor fakat thrash teması daha yüksek,sololar,ritimler ve beste yapısı tamamen thrash metal ,sadece vokal türü ve sözler ile black metal kalıbı altına giriyor.
2000 lerin sonlarına doğru bu tarz oldukça yükselişteydi,daha sonra yerini death&black metal yada old school death metal e kaptırdı. Saldırgan,hırçın vokal ile agresif adeta surata tükürük saçan beste yapılarıyla Vomit of Doom kaderinize kusmaya niyetli ! ! !


13 parça toplam 32 dakikayı dolduruyor,tamamen olması gerektiği gibi... Kısa ve öz,kamçının derinize şııılap diye vurması gibi...Kan oturdu etlerinize,nefesiniz daraldı...değil mi ? O zaman doğru frekanstasınız! ! ! O zaman karanlığa itaat etmeniz gerekiyor! ! !Örneklendirmeyi bir kenara bırakacak olursak,Vomit of Doom gerçekten başarılı bir albümle piyasadaki yerini aldı...

BLACK THRASH ATTACK ! ! !

8/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 286 oy)


 
POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions