VOMIT OF DOOM ''Obey the Darkness'' (17.1.2016)


Satanath Records - 2015 - Arjantin

Arjantin topraklarında hareketlenme söz konusu,insanlar artık sadece Messi'den söz etmekten sıkıldı,birazda METAL konuşulsun,Vomit of Doom thrash metal severlerin kulaklarında yara açmaya yemin etmiş! ! !

Obey the Darkness grubun bir kaç demodan sonra yayınladığı ilk tam zamanlı albümü,ve sound olarak oldukça başarılı,aslında grup black metal tabanlı thrash metal çalıyor fakat thrash teması daha yüksek,sololar,ritimler ve beste yapısı tamamen thrash metal ,sadece vokal türü ve sözler ile black metal kalıbı altına giriyor.
2000 lerin sonlarına doğru bu tarz oldukça yükselişteydi,daha sonra yerini death&black metal yada old school death metal e kaptırdı. Saldırgan,hırçın vokal ile agresif adeta surata tükürük saçan beste yapılarıyla Vomit of Doom kaderinize kusmaya niyetli ! ! !


13 parça toplam 32 dakikayı dolduruyor,tamamen olması gerektiği gibi... Kısa ve öz,kamçının derinize şııılap diye vurması gibi...Kan oturdu etlerinize,nefesiniz daraldı...değil mi ? O zaman doğru frekanstasınız! ! ! O zaman karanlığa itaat etmeniz gerekiyor! ! !Örneklendirmeyi bir kenara bırakacak olursak,Vomit of Doom gerçekten başarılı bir albümle piyasadaki yerini aldı...

BLACK THRASH ATTACK ! ! !

8/10

Yazar: Cenk

 
A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions