INSTORM ''Madness Inside'' (27.2.2016)


Total Metal Records - 2013 - Rusya

Instorm'un 2013 yılında çıkardığı 'Madness Inside' albümü Total Metal Records etiketiyle piyasaya sürüldü,ama bu albümden sonra gruptan başka bir çalışma görmediğimizi belirtmek isterim. Aslında tarz olarak oldukça yerli yerinde bir albüme imza atmışlar. Fakat orjinallikten biraz uzaklar ve çok fazla Children of Bodom etkisinde kalmışlar.

Grubun genel soundu melodik death metal fakat bana bu tarz gruplar death metal gibi gelmiyor,scream vokalli power metal ya da başka bir ismi varsa onu kullanabiliriz. Müzikal anlamda oldukça iyi bir grup,vokal gerçekten çok fazla COB etkisinde kalmış. Şu sıralar COB tarzı gruplar çok revaçta değil,belki daha sağlam bir albümle önümüzdeki günlerde geri dönebilirler..

6,5/10

Yazar: Cenk

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions