INSTORM ''Madness Inside'' (27.2.2016)


Total Metal Records - 2013 - Rusya

Instorm'un 2013 yılında çıkardığı 'Madness Inside' albümü Total Metal Records etiketiyle piyasaya sürüldü,ama bu albümden sonra gruptan başka bir çalışma görmediğimizi belirtmek isterim. Aslında tarz olarak oldukça yerli yerinde bir albüme imza atmışlar. Fakat orjinallikten biraz uzaklar ve çok fazla Children of Bodom etkisinde kalmışlar.

Grubun genel soundu melodik death metal fakat bana bu tarz gruplar death metal gibi gelmiyor,scream vokalli power metal ya da başka bir ismi varsa onu kullanabiliriz. Müzikal anlamda oldukça iyi bir grup,vokal gerçekten çok fazla COB etkisinde kalmış. Şu sıralar COB tarzı gruplar çok revaçta değil,belki daha sağlam bir albümle önümüzdeki günlerde geri dönebilirler..

6,5/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 244 oy)


 
THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''   ROTTING CHRIST ''The Heretics''   WISHDOOMDARK ''Blood of the Black God''   MEHOMETH ''Discretion''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions