INSTORM ''Madness Inside'' (27.2.2016)


Total Metal Records - 2013 - Rusya

Instorm'un 2013 yılında çıkardığı 'Madness Inside' albümü Total Metal Records etiketiyle piyasaya sürüldü,ama bu albümden sonra gruptan başka bir çalışma görmediğimizi belirtmek isterim. Aslında tarz olarak oldukça yerli yerinde bir albüme imza atmışlar. Fakat orjinallikten biraz uzaklar ve çok fazla Children of Bodom etkisinde kalmışlar.

Grubun genel soundu melodik death metal fakat bana bu tarz gruplar death metal gibi gelmiyor,scream vokalli power metal ya da başka bir ismi varsa onu kullanabiliriz. Müzikal anlamda oldukça iyi bir grup,vokal gerçekten çok fazla COB etkisinde kalmış. Şu sıralar COB tarzı gruplar çok revaçta değil,belki daha sağlam bir albümle önümüzdeki günlerde geri dönebilirler..

6,5/10

Yazar: Cenk
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 232 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions