ABATUAR/MORBID FUNERAL split (23.1.2019)


Viceral Vomit Records - 2019 - Panama / Kosta Rika

Ücra,küçük ülkelerden adeta gaddar,nefret dolu gruplar da çıkabileceğini gösteren Kosta Rika ve Panama'lı bu iki gaddar black/death metal grubundan bahsedeceğim. Albümü bizi kaosun,nefretin,öfkenin içine sürüklemek için hazırlamışlar.Yeraltı piyasasının gaddar iki grubu,yeni yılın ilk ayı geçmeden,tabiri caizse bizim beynimizi patlatmak için hazırladıkları bir "kaos" albümü yaratmış olmaları bizim için süper bir haber. Splitin kapağına baktığımda bu elemanların ne kadar gaddar olduğu kısmen belli oluyor gibi.

"Morbid Funeral" ,"Midnight Moon" ve "Worshipers of Evil (Live)" ile iki; Abatuar ise "Decapitacion Letrinal","Ordilas de Hierro Fundido" ile başlayıp kapanış şarkısı olan,"Acompañados A La Tumba" ile birlikte toplam üç şarkı sunmuş. İki grupta başarılı bir iş çıkartarak Ocak ayının gaddarlığını üstümüze çekmekten çekinmemesi sayesinde,kendileri ikinci kez ardarda dinlediğim bir albüm yaratmış oldu. Kimsenin yeni yılın ilk ayının geriye kalan günlerini,bu albümü dinlemeden bitirmemesini şiddetle,gaddarca tavsiye ediyorum.

6/10


Yazar: Cerberus Hades
  • Currently 3.4/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 3.4/5 (Toplam 54 oy)


 
HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''   ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood''   SINMARA ''Hvísl stjarnanna''   DEATHHAMMER ''Chained to Hell''   BLACK OMEN ''Darkness Is My Essence''   KNELL''Jactura''   DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path''   MALIST ''In the Catacombs of Time''   HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions