SWAMP TEMPLE ''The Blood Of Their Gods'' (19.2.2019)


Demo - 2018 - A.B.D

2013 yılında ABD'de ortaya çıkıp,Jake Boardman’in projesi olan “Swamp Temple”ın ,2018 yılı içerisinde çıkarmış olduğu 4.demosu olan “The Blood of Their Gods” 'ı ele alacağım bugün. İlk önce şunu belirtmekte fayda var. Bana sorarsanız Jake Boardman ya fazla deli yada çok fazla ilhama sahip biri çünkü 2018 de; yedi demo,bir split,bir compilation,bir full length,bir single olmak üzere,tam on bir Swamp Temple eseri ortaya çıkardı.

Yaklaşık yirmidört dakika olan bu demo da,önce kapak resmini eleştirmeden kendimi tutamayacağım. Alışılmışın dışına çıkmak istenildiği ortada fakat bence gerçekten berbat bir kapak olmuş. Toplam altı şarkıdan oluşan bu demo,bana göre,Raw Black Metal’in hakkını veriyor. Dinlerken gerçekten kirli ve çiğ soundu hissettiğim bir kayıt,bunu belirtmeden geçemem.

Toplayacak olursak Raw Black Metal severlerin şarkıları zevkle beğenip dinleyeceği ama kapağın alışılmışın dışına çıktığı için,pek beğenilmeyeceği çiğ bir black metal demosu olmuş. Ayrıca Jake Boardman’in,2019 yılı için ne kadar fazla ilhama sahip olup ,neler yapacağını merakla bekliyorum.

6/10


Yazar: Cerberus Hades

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions