HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland'' (23.2.2019)


Bağımsız Albüm - 2018 - Çin

Black Reaper’in ve Demogorgon’un eski elemanı Rupture’nin,27 yaşındaki genç elemanı Shi Kequan şimdi de Holyarrow adındaki solo projesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Genç elemanların genç yaşta müziğe bağlanması bana kalırsa bu müziğin,daha kaliteli tonlarla,soundlarla, en ucra köşelerde de elmas gibi parlayacağı konusunda bize umut veriyor.

Holyarrow’un ikinci albümü dijital versiyon dışında,300 kopyalık bir digipak CD versiyon ile de piyasaya sürüldü. Shi Kequan yaklaşık 50 dakikalık bu albümde ilk şarkıyı enstrümental bir parçaya ayırıp,toplam 6 parçalık Çin etnik öğelerini işleyen muhteşem bir projeye imza atmış. Büyük oranla Shi Kequan,bu projede her şeyi kendisi yaptığı için,istediği her şeyi,tarzı ile harmanlayıp ortaya Çin etnik öğelerini işleyen bir Black Metal albümü çıkarmış. Bu 27 yaşındaki genç elemanın yakında neler çıkaracağını iple çekiyorum.

7/10


Yazar: Cerberus Hades

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions