HOLY ARROW ''Fight Back To The Fatherland'' (23.2.2019)


Bağımsız Albüm - 2018 - Çin

Black Reaper’in ve Demogorgon’un eski elemanı Rupture’nin,27 yaşındaki genç elemanı Shi Kequan şimdi de Holyarrow adındaki solo projesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Genç elemanların genç yaşta müziğe bağlanması bana kalırsa bu müziğin,daha kaliteli tonlarla,soundlarla, en ucra köşelerde de elmas gibi parlayacağı konusunda bize umut veriyor.

Holyarrow’un ikinci albümü dijital versiyon dışında,300 kopyalık bir digipak CD versiyon ile de piyasaya sürüldü. Shi Kequan yaklaşık 50 dakikalık bu albümde ilk şarkıyı enstrümental bir parçaya ayırıp,toplam 6 parçalık Çin etnik öğelerini işleyen muhteşem bir projeye imza atmış. Büyük oranla Shi Kequan,bu projede her şeyi kendisi yaptığı için,istediği her şeyi,tarzı ile harmanlayıp ortaya Çin etnik öğelerini işleyen bir Black Metal albümü çıkarmış. Bu 27 yaşındaki genç elemanın yakında neler çıkaracağını iple çekiyorum.

7/10


Yazar: Cerberus Hades

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions