MALIST ''In the Catacombs of Time'' (23.2.2019)


Northern Silence Productions - 2019 - Rusya

Rusya’nın soğuğunda,2017’de Ovfrost’un (Gerçek ismi Nick Kholodov) tek kişilik projesi olduğu Malist,bu yıla girerken yeni kaliteli grupların arasında yer alacak gibi. Ovfrost’un ilk albümü olmasına rağmen kayıt olarak iyi bir iş çıkmış ortaya. Toplam 10 parçadan oluşan bu albümde 2 adet enstrumental parça ile birlikte 50 dakikalık bir şölen bizlere sunuluyor. Bass ile lead gitarin birbirine uyumu soundun gerçekten kaliteli bir şekilde dinleyiciye yansımasına yol açıyor. Bütünlük olarak kullandığı tüm enstrumanlara hakimiyet açısından tatminkar bir iş çıkarmış olan MALIST,2019'a iyi bir giriş yapıyor.

Ruslar elindekilerin kıymetini kısa sürede bilmeli,yoksa bu proje askıya kalkarsa Rusya’nın bir ışığı daha başlamadan biter. 500 limitli digipak versiyon CD formatı ve bandcamp de dijital olarak piyasaya sürülen bu albümde CD’yi almak isteyip,stok bitti yazısı görenler için oldukça hayal kırıklığı yaratan bir durum,Ovfrost belki yeniden bu albümü piyasaya sürmenin yollarını arayabilir.

7,50/10Yazar: Cerberus Hades

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions