ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood'' (14.3.2019)


Bağımsız - 2019 - ABD

Crypt Sermon adlı Doom Metal grubunun gitaristi olan James Lipczynski yeni projesinin ilk albümü plan bu kaos dolu Black Metal şöleni,bağımsız bir şekilde, şuanlık kaset ve dijital formatta piyasa da !!!!

Kapak sadece “ezoterik” bir tasarımı ifade ediyor ama o kapağın altında neler var diye bir mesaj veriyor .James’ın bizi soktuğu kaos ve yıkım dolu riff bateri sesleri ile yargılanamaz, şaheser niteliğinde,bir albüm yaratmış. Lipczynski’nin bütün enstrümanlarla yansıttığı karanlık tonlar ile bizi adeta kaosa sürüklüyor. Yaklaşık 43 dakikalık bir kargaşa albümü kısaca özetleyebilir.

“Arrow of Truth and Fire” şarkısı ile başlayan yıkım,”The Rising Flame of Hate” ile son buluyor. Yıkım dolu bu albüm baştan sona bir şaheser olmakla beraber, 2019’un en gözde Black Metal albümlerinden biri olma sinyallerini verdi. James Lipczynski’nin bu projesi ilerleyen yıllarda daha çok ses getirecek.

7,50/10


Yazar: Cerberus Hades

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions