ANCIENT FLAME ''Tyrant Blood'' (14.3.2019)


Bağımsız - 2019 - ABD

Crypt Sermon adlı Doom Metal grubunun gitaristi olan James Lipczynski yeni projesinin ilk albümü plan bu kaos dolu Black Metal şöleni,bağımsız bir şekilde, şuanlık kaset ve dijital formatta piyasa da !!!!

Kapak sadece “ezoterik” bir tasarımı ifade ediyor ama o kapağın altında neler var diye bir mesaj veriyor .James’ın bizi soktuğu kaos ve yıkım dolu riff bateri sesleri ile yargılanamaz, şaheser niteliğinde,bir albüm yaratmış. Lipczynski’nin bütün enstrümanlarla yansıttığı karanlık tonlar ile bizi adeta kaosa sürüklüyor. Yaklaşık 43 dakikalık bir kargaşa albümü kısaca özetleyebilir.

“Arrow of Truth and Fire” şarkısı ile başlayan yıkım,”The Rising Flame of Hate” ile son buluyor. Yıkım dolu bu albüm baştan sona bir şaheser olmakla beraber, 2019’un en gözde Black Metal albümlerinden biri olma sinyallerini verdi. James Lipczynski’nin bu projesi ilerleyen yıllarda daha çok ses getirecek.

7,50/10


Yazar: Cerberus Hades

 
Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions