FLAMEN ''Furor Lunae'' (22.3.2019)


Wolfspell Records - 2019 - İtalya

2013 yılında çıkardıkları Supermo Die EP’i ile seslerini duyurmaya çalışan,İtalyan Medieval/Melodic Black Metal grubu,Mart ayını coşkulu Black Metal ve Orta Çağ ezgileri karşılıyor!!! Mart ayının coşkusu olabilecek albümlerden biri olan,Furor Lunae albümü gerek içindeki Orta Çağ ezgileri gerekse Black Metal harmanı ile şüphesiz sizi karanlık hissettirecek 40 dakikalık bir serüvene sürüklüyor.

İtalyan Flamen'in ilk tam zamanlı albümü olan Furor Lunae biz tam anlamıyla Orta Çağ karanlığını ve ilkelliğini vaad ediyor. Vermiş olduğu atmosfer ve rif zenginliği ile farklı hissetmemize yol açıyor. 5 Şarkılık bu albümde gerek davul tonları ve ritimleri, gerekse melodik riflerle piyasadaki yerine tam olarak oturacağa benzeyen Furor ,Orta Çağ karanlığını zengin melodilerle bize sunmayı başarıyor.

Sonuç olarak 2 kişilik Flamen 2019 yılı içerisinde kendilerini biraz daha geliştirip, performanslarını zenginleştirirse dünya çapına isimlerini duyurabilecek kapasitedeler.

8/10
Yazar: Cerberus Hades

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions