DAEMONLORD ''Of War And Hate'' (13.08.2005)


İspanya- Ketzer Records

İspanya'dan Misantropik Black Metal grubu ile karşı karşıyayım..Intro makinalı tüfek sesleriyle albümüzü açıyor. Gerçekten sevdiğim tonlar olan tiz ve yoğun gitarlar ile ilk şarkı demonic lord of war ile başlıyor kaos vucudumuza yayılmaya.

Vokal oldukça öfkeli ve distortion efektli( en nefret ettiğim),Celestia vokali Sir Noktu'ya benzettim vokalleri ve grup gerçekten Raw Black Metal'i başarıyla yapıyor.Militarist,misantropik ve kimi zaman depresif lirik ve parçalarıyla harika çirkinleştirilmiş.

İspanya'dan pek fazla bu türde grup ile karşılaşmıyoruz Daemonlord diliyorum ki underground'da sağlam bir yere sahip olacak.Ayrıca drum machine oldukça güzel tonlanmış neredeyse akustik davul sanacaktım. Ketzer Records sayesinde Avrupa'yı Cirith Gorgor ve Lux Ferre ile dolaşacak olan grup bence çok şanslı,Ketzer Records sahibi turnenin bir ayağını da Türkiye'de gerçekleştirmek istiyor fakat yeterli bütçe olmadığını ama mümkün olursa (organizasyon açısından) turnenin Türkiye'ye uğraması da bir küçük ihtimal de olsa mevcut.

Albümün kapağında tam belli olmasa da bana toplama kamplarını hatırlatan bir görüntü
bulunuyor. Grup iki kişiden oluşuyor Edgar ve Nepa,umuyoruz ülkemizde bu tür grupları bir gün görürüz yerli gruplarımız ile birlikte undergroundu yaşatırız. Pure Sorrow and Hate albümdeki favori parçam oldu.

6/10

Yazar: Cenk A.

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions