MYTES GRADEL ''Burning Inside the Fate Globe'' (13.08.2005)


Demo - Alternative Pro. - Bursa - 2004

Bursa'dan tek kişilik bir proje olan M.G geçtiğimiz aylarda ilk demosunu çıkardı. Etnik öğeleri gitar bestelerine yansıtarak bir nevi oriental-anatolian kısmen arabic ,black metal kalıpları altında bir proje oluşturulmuş.Ben başarılı bulduğumu belirtmeden geçemedim.

Keyboard'un tonları gerçekten çok kötü ve vokaller sanırım kayıt kalitesinin düşük olmasından dolayı yer yer gidip gelmekte,ama maddi imkanları sınırlı olan yerli piyasamızda demo yapmak bence çok kolay bir iş değil.

Bundan sonraki çalışmalarında gitar tonlarına ve kullanılacak ise keyboard tonlarına dikkat edilmesi gerekiyor ;kısacası black metal kalıpları altında etnik öğeler kullanılarak kimi zaman agresif kimi zaman melankolik yapı altına giren parçalar mevcut, en promo parçsı olan crescent ve winter dusk embrace hoşuma giden şarkılar oldu.

Not: Mytes Gradel artık grup halinde çalışmalarına devam etmekte.

5/10

Yazar: Cenk A.
  • Currently 2.5/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.5/5 (Toplam 393 oy)


 
IMHA TARIKAT ''Kara Ihlas''   SODOMIZER ''Grim Tales Of The Reaper''   ABATUAR/MORBID FUNERAL split   BARBATOS&HELLRIPPER split   DESTROYER 666 ''Call of the Wild''   DEMONIK ''Rise From Chaos''   CROC NOIR  ''Mort''   DARK PHANTOM 'Nation of Dogs''   BLOODBATH ''The Arrow of Satan Is Drawn''   BRUTALITY ''Antecedent Offerings''   VENOM ''Storm the Gates''   GOAT RIPPER ''Vicious Structures of the Crucified''   OPIATE ''Havok Anthems''   EXILE ''Unveiling Insanity''   CHAOSHORDE ''Hordes Rising''   SOULFLY ''Ritual''   UNDOER ''Survival Is A Myth''   PHRENELITH ''Ornamented Dead Eyes''   MASTER ''Vindictive Miscreant''   INTESTINE AUTOPSY ''Parasitic Fertilization of Criminal Slamology   REVOCATION ''The Outer Ones''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions